Vitajte v internetovom obchode Farbuj!

Sme spoločnosť, ktorej záleží na podstate a zmysluplnosti. Preto všetky veci a doplnky v našom obchode majú svoju históriu, vnútornú podstatu a zmysel. Sú to veci, v ktorých sa budete cítiť slobodne, pohodlne a štýlovo.

Hovoríme NIE rutine, mainstreamu a prázdnym významom. Snažíme sa byť lepšími, prehodnocujeme minulosť a pozeráme sa do budúcnosti cez prizmu našej histórie.

Hlavnými hodnotami našej spoločnosti sú:

  • Zmysluplnosť. Sme za veci, ktoré sú naplnené zmyslom, ktoré majú zmysel pre jednotlivca, krajinu alebo spoločnosť. Ak existuje zmysel - existuje život.
  • Jednoduchosť. Ako sa hovorí, všetko geniálne je jednoduché. Naše veci majú jednoduchú škálu farieb, jasné vnútorné významy a formy, stručnosť а absenciu prebytku.
  • Sloboda. Naše návrhy sú príležitosťou slobodne premýšľať a vyjadrovať sa. Slobodu prejavu vnímame ako základ modernej spoločnosti.
  • Kvalita v kombinácii s primeranou cenovou dostupnosťou. Hodnota našich produktov je viacrozmerná. A sú dostupné každému, kto rozumie a oceňuje významy.
  • Trvanlivosť produktu. Chceme, aby vám tieto veci zostali dlho a pripomínali vám zvláštne obdobie života a histórie. Preto sú založené výlučne na moderných vysokokvalitných látkach, farbách a iných komponentoch.

Vyfarbite svoj život význammi spolu s nami!